Marsa Teknoloji

..BAS-IP, IP interkom ürünleri, erişim kontrolü ve iletişimin geliştirilmesi ve üretimine odaklanan uluslararası teknoloji şirketidir. 09/2022 üretimin tamamı Çekya’da açtığı üretim tesisinde başlatmıştır. Tüm ürünler Avrupa Standartlarına göre üretilmektedir.  BAS-IP’nin ürün portföyü Görüntülü ve Sesli kapı giriş interkomlarını, interkom için mobil APP’leri, Mobil erişim kimlik bilgilerini, IP genel seslendirme sistemlerini kullanır.


Her şey mümkün olduğu kadar basit ve net, dahili monitörlerin kontrolü yalnızca dokunmatik ekrandan oluşuyor- modern cihazların ayrılmaz bir parçası. Şu anda BAS-IP interkomları SIP, RTSP’yi destekliyor ve bu cihazların kullanımı için yeni fırsatlar sunan erişim kontrolü ve video gözetim sistemleriyle entegre ediliyor. Yakın zamana kadar bir interkom  şirketinin parçası olan BAS-IP, IP teknolojilerini, dijital veri iletimli kapı giriş sistemlerinin daha önce uygun bir fiyata konuşulmadığı analog ekipman uygulamalarına entegre etme konusunda büyük bir deneyim kazandı.
IP interkomları, yalnızca panelden çağrı alma ve kilidi açma gibi temel görevleri değil, aynı zamanda hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak birçok yeni özelliği de sağlayabilen oldukça yeni bir interkom dalıdır. Bu tür cihazlar, kaliteyi büyük ölçüde artıran ve çalışmalarını hızlandıran yerel ağları veya interneti kullanarak verileri dijital olarak iletir. Tüm interkomlar tamamen orjinaldir ve servis merkezinden fabrika garantisine sahiptir. 


web tasarım whatsapp iletişim