Marsa Teknoloji

Hakkımızda

Türkiye’ nin köklü ve lider Güvenlik sistemleri şirketi Marsa Teknoloji 25 yıldan uzun süredir Teknolojiyi bayilerinin hizmetine sunmaktadır. Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile bayilerine rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran Marsa vizyonunu  iş yapış şekli paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir. 

Sektörün Dönüşümünde başrolü oynayan MARSA  Türkiyede ilk olarak Bayileri ile beraber büyük projelerde onların yanında ve destekcisi olarak büyümelerini sağlamıştır. Ayrıca yaptığı üretimler ile Sektöre yön verme konusunda bir adım daha atılmıştır.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklıklar kuran Marsa müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.

Marsa Küresel Pazara açılan kapısı olan Üretim projeleri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaktadır. Ayrıca projelerini geliştirmekte olduğu yazılımlar ile rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir. 

Marsa Müşterileri için değer yaratan, geleceğe ışık tutan stratejik sektörel bakış açısı, Pazar ve ihtiyaç odaklı ürün yönetimi ve teknolojiye yön veren ekibi ile yeni girişimlere her zaman hazır olacak!


web tasarım whatsapp iletişim