Marsa Teknoloji

.NEDEN URFOG DUMAN SİSLEME SİSTEMLERİ

UR Fog, en yenilikçi ve güçlü izinsiz giriş önleme sistemidir.20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonellerden ve mühendislerden oluşan bir ekip, her ortam için optimum koruma sağlamak üzere tasarlanmış yeni ürünlerin sürekli gelişimini sağlar. Şirketimizin teknik uzmanlığı ve teknolojik yeniliklerini koruyan patentleri ile garanti edilen ürünlerin yüksek kalitesi ve üstün teknolojisi sayesinde güvenlik sektöründe liderdir.UR Fog'un olağanüstü sis emisyon hızı performansı, mevcut diğer sistemlerle karşılaştırmanın kesinlikle en kolay yoludur. 
Bu yenilikçi güvenlik sisteminin gerçek ve etkin potansiyeli göz önüne alındığında, satış hacminin 20 kattan fazla artması beklenen bir olaydır.

Kalitemiz ve performansımız dünya çapında sertifikalandırılmıştır

EN 50131-8 standardı, izinsiz giriş önleme ve hırsızlık önleme alarm sistemlerinin bir parçası olan sisleme sistemleri için gereksinimleri belirtir; bu standart, bu cihazların verimliliğini ve güvenilirliğini sağlamak için kullanımlarını ve performanslarını ve testlerini açıklar. ayrıca sisleme sistemlerinin tasarımı, kurulumu, işletimi ve bakımı için kılavuzlar sağlar.

Sis sıvısı, kimya, kozmetik, ilaç sertifikasyonu için en büyük çok uluslu şirketlerden biri olan EUROFINS tarafından insanlar ve hayvanlar için toksik olmadığı ve sıvı içeriğinin herhangi bir islami ülke yönetmeliğine aykırı olmadığı sertifikasına sahiptir. Şimdiye kadar ürünler dünya çapında 80'den fazla ülkede satılmıştır.


web tasarım whatsapp iletişim